Mystic Quest Reborn או Forlorn

/
/
/
9 Views

The Journey of Mystic Quest הוא מסע עתיק, שהחל בתחילת שנות התשעים במערכת הבידור של Super Nintendo. זה היה מכוון בתחילה לשחקני כניסה בז'אנר משחקי תפקידים.

הוא זכה לביקורת לאחר השחרור הראשון כקל ומונוטוני מדי. שיחקתי במשחק לראשונה לפני שנים רבות ושמחתי להשלים את Mystic Quest המקורי. החוויה שלי לעשות את המסע הזה הייתה די נעימה. נהניתי מהמוזיקה, מצאתי את המשחק מרתק ומבדר ביסודו, והייתי מעוניין להמשיך לשחק כדי לגלות מה הולך לקרות אחר כך. גיליתי שהמשחק ידידותי למשתמש. לא מצאתי את עצמי מתנגדת או מניפולציה. להפך, המשחק היה כמו טיול נחמד, יחסית נשכח בפארק.

המסע של ה-Mystic Quest הוא כמו מסע הפנטזיה הסופי המסורתי של אביר צעיר שנאלץ להביס מפלצות חזקות במאמץ שלו להציל את הגבישים של ארבעת היסודות. במסע זה, הוא מלווה לעתים באדם עתיק, המנחה אותו, ובשורה של מלווים. בסוף המשחק, המטייל מבין, לאחר שהביס את המלך האפל, שהמדריך העתיק הוא גביש האור שהוא הציל.

בגרסה המעודכנת כביכול בשם Mystic Quest Reborn, לעומת זאת, יש כמה בעיות רציניות שצריך לטפל בהן. השאלה הראשונה שהייתי מציג היא: האם זו התקדמות על פני הצורה המקורית של המשחק או ירידה? האם המשחק באמת השתפר ככל שהוא עבר טרנספורמציה? הבה נחקור את השאלות הללו על ידי בחינת השינויים שבוצעו במשחק. חלק מהשינויים ששמתי לב אליהם בצורה ה"מעודכנת" הזו של המשחק היו שינויים בחלק מהמוזיקה, שינויים גרפיים קלים, וכן תוספת של כמה קשיים מייגעים.

ראשית נבחן את השינויים המוזיקליים. ל-Mystic Quest, המקורי, היה מבחר מוזיקלי מצוין, שהיה כנראה הצד החזק ביותר שלו. המוזיקה מהמקור הייתה כל כך טובה שאנשים עשו לה עטיפות מחודשות. זה מחליף אותם בעצלתיים ממשחקי Square-Enix אחרים, מה שמכונה. המוזיקה החדשה הזו לא רעה, למעשה היא בסדר, אבל במקום לשפר את החוויה, נראה שהיא למעשה מפחיתה אותה. מוזיקת ​​הבוס החדשה, למשל, לא ממש מתאימה למצב הרוח, ומוזיקת ​​הבוס הישנה ממש מתגעגעת בחוויה המעודכנת הזו. מה שהמתכנתים יכלו לעשות זה לערבב מחדש את המוזיקה הישנה ולמעשה להפוך אותה לחוויה חדשה על ידי קישוט הישנה. אז זה שביתה מספר 1.

עכשיו בואו נסתכל על מה שנקרא השינויים הגרפיים. עכשיו מה זה בכלל אומר? אין שינוי בדמויות, בסיפור, בפריטים או במשחק הכללי. אז למה לעשות שינויים חסרי משמעות יחסית? ובכן, השינויים שנעשו הם פשוטים טקסטואליים, מה שמעיד על צורה נוספת של עצלות לכאורה. מה ששונה היה שם הפריטים, שמות המפלצות וכמה שינויים במסך הכותרת ובכתוביות הסיום. אם זה מה שחדש, אז למה לא להשאיר את הישן? שביתה מספר 2!

כעת הגענו להיבט הכי לא נעים ולא נוח של הגרסה ה"מעודכנת": כל קרב הוא מלחמת התשה. אפשר למות כמעט בכל קרב. זה לא כיף זה מגוחך. למה זה כל כך קשה? ובכן, מרכיבי סטטוס מספר אחת ונגד באמת הופכים את מערכת הקרב הזו לקיצונית, כואבת. מחלות הסטטוס הגרועות ביותר הן בלבול ומאובן. בלבול יכול כמעט לסיים כל קרב בדקה ולא לטובתך. השחקנים שלך יכולים להשתמש בכישוף נגדך ולהרוס את כל המסיבה שלך – לא כיף! אם תתבאס המשחק נגמר. למה לשמור רק על מבנה 2 שחקנים? למה לא להיות מסוגל להשתמש בדמויות במשחק? למה לא להיות מסוגל לצייד אותם? אלו היו בעיות שניתן היה לשפר.

כעת נושא ההצטיידות הוא נושא רציני. אתה נאלץ לקחת חברי מפלגה מסוימים, אבל אתה לא יכול לשנות את הציוד שלהם. למה זו בעיה? זוכרים את בעיות הסטטוס שהוזכרו קודם לכן? ובכן, חברי המפלגה שלך יכולים להיות מושפעים מהנסיבות המזיקות האלה. כמו כן אינך יכול לעלות את הרמה של השותפים שלך, אז הכל תלוי בבניית המעמד של הדמות שלך, וזה ממש קשה. הייתי צריך לאמן את ה-MC שלי בצינוק הראשון, ולהשתמש בכישוף היציאה בתדירות גבוהה במיוחד!

כמו כן, אין הזדמנות אמיתית להשיג משאבים כספיים אמיתיים. אתה יכול לקבל כסף רק משדות קרב וכמה קרבות בוסים. אז הדרך היחידה שתוכל לרפא את המסיבה שלך היא בעיר הראשונה, פורסטה. כל זה באמת מבזבז זמן רציני. אחרון חביב, פריטים מועברים למיקומים שונים, וזה לא נחוץ. כמו כן, בשדות הקרב, אין בוסים חדשים, אבל יש הרבה יותר קרבות. יש עד 99 קרבות להילחם כדי להשיג את לחש ההתלקחות! לכל הקרבות המונוטוניים הללו יש את אותם סוגי מפלצות. אתה חייב להשלים את המאבק המייגע הזה, עוסק בלחימה בקרבות מעצבנים כדי להשיג 100% השלמת פריט. כל זה קשור לאותם פריטים בדיוק מה-Mystic Quest המקורי! זה Strike 3, והמשחק הזה Struck Out!

אני מאמין שבאמת אין שום שיפור חיובי באמת שנעשה במשחק הזה. אז, זה היה צריך להיעשות. הייתי אומר, "לא". קיבלתי את גרסת Timewalk CIB. במקרה יש לי מדריך מקורי של Mystic Quest והשוויתי בין השניים. שוב לא מצאתי שבוצעו שיפורים אמיתיים מהמקור לגרסה המעודכנת. זו הבעיה האמיתית. אם אתה מתכוון ליצור גרסה קשה יותר של המקור, אז אתה צריך לתת לשחקנים שלך תגמולים, ולאפשר להם לקבל משהו על כל העבודה הקשה שלהם. קיבלתי מעט מאוד סיפוק מהשלמת המשחק הזה, וזה החטא הגשמי שלו. האם אתה צריך לגרום לקהל שלך לעבוד כל כך קשה ולא לתת לו כלום עבור עמלו ומאמץ? אז אם אתה רוצה לשחק ב-Mystic Quest, אני מציע: לשחק במקור ולא בעדכון המצער הזה. יהיה לך הרבה יותר כיף.Source by Issa Kabeer

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved