Halo 4 Spartan Ops, טיפים פשוטים לנצח את Spartan Ops על Legendary

/
/
/
19 Views

Spartan Ops נגד קמפיין

Spartan Ops הוא המשך של מסע הפרסום Halo 4, המתרחש בערך 6 חודשים לאחר סיום הסיפור. בדומה לקמפיין, אתה ועד 3 חברי צוות נלחמים נגד אויבי אמנה ופרומתיאן על מנת להשלים יעדים ולהתקדם בסיפור. עם זאת, שלא כמו בקמפיין, אתה משחק בתור הדמות Spartan IV שלך ומרוויח XP, מה שמאפשר לך לעלות רמה. לכן, Spartan Ops דומה מאוד ל-Firefight ממשחקי Halo הקודמים, ולעתים קרובות הוא נחשב כמחליף.

למרות Spartan Ops דומה מאוד לקמפיין, ישנם כמה הבדלים עיקריים שכדאי לזכור בעת משחק. ההבדלים העיקריים הם כדלקמן:

1. אתה יכול להשתמש ביציאות הטעינה של Spartan IV שלך, מה שאומר שאתה יכול לפתח loadout משלך שיתאים לסגנון המשחק שלך. אלה אותם טעינות שאתה משתמש בהן במשחקי מלחמה.

2. כשאתה מת, המשחק לא חוזר למחסום האחרון; במקום זאת, אתה מחדש בפינה רחוקה של המפה. כאשר אתה מחזיר, המשחק לא משתנה בשום אופן (בדיוק כמו במשחקי מלחמה), כלומר כל האויבים שהרגת בחייך הקודמים יישארו מתים. אתה לא יכול לבחור את נקודת השרצים שלך, אז אתה מריץ לעתים קרובות במיקום גרוע.

3. במיוחד במשימות המאוחרות יותר, תתקלו בקבוצות אויבים גדולות בהרבה ממה שאתם נתקלים במערכה. זה די נפוץ להיתקל במספר מפקדי פרומתאים באותו חדר, או למצוא למעלה מ-20 גראנטים בקבוצה.

4. באופן כללי, אויבים הרבה יותר אגרסיביים ב-Spartan Ops. במערכה, אויבים בדרך כלל יורים עליך מרחוק או מתקדמים לעברך באיטיות בקבוצות קטנות. ב-Spartan Ops, קבוצות גדולות של עד 10 אליטות עשויות להאיץ בעמדה שלך בבת אחת, מה שיכול להיות מאוד מכריע.

5. אתה צובר נקודות XP ממשחק Spartan Ops ואתה מתקדם בשבחים של Spartan Ops. זה אומר שאתה יכול לעלות רמה של Spartan IV שלך, מה שמאפשר לך לפתוח כלי נשק ופריטים חדשים עבור Spartan Ops ומשחקי מלחמה.

6. משימות Spartan Ops קצרות יותר ממשימות קמפיין. באופן כללי, המשימות המוקדמות נמשכות כ-10-15 דקות, והמאחרות נמשכות כ-20-25 דקות. יש בסך הכל 50 משימות Spartan Ops, מה שהופך אותו להרבה יותר ארוך מהקמפיין.

טעינה

מכיוון שאתה יכול לבחור את הטעינה שלך ב-Spartan Ops, חשוב מאוד שתנצל זאת במלואו ותפתח את הטעינה הטובה ביותר עבור מצבים מרובים. אני ממליץ לך בחום לעשות שני טעינות שבהם אתה משתמש אך ורק עבור Spartan Ops: אחד למלחמה בפרומתיאנים ואחד ללחימה ב-Covenant. כשתתחיל לשחק לראשונה, יהיו לך מעט מאוד כלי נשק ופריטים זמינים. ברגע שתשחקו כמה משחקים ב-Spartan Ops או War Games, תוכלו לעלות רמה של Spartan IV שלכם ולפתוח ציוד חדש. אני מציע שתיצור את הטעינות הבאות ברגע שאתה פותח את כל הציוד הנדרש (יהיו לך רוב הפריטים האלה זמינים לפני רמה 10):

טעינת הברית:

– נשק ראשי: קרבין

– נשק משני: אקדח פלזמה

– רימון: רימון פלזמה

– יכולת שריון: חזונות פרומתים

– הטבה 1: התחדשות יכולת שריון

– הטבה 2: תחמושת נוספת

לדעתי, הטעינה הזו היא הטעינה הטובה ביותר למלחמה באויבי הברית. עם זאת, אל תהסס להתאים אותו לסגנון המשחק האישי שלך. ה-Carbine הוא הנשק היורה המהיר ביותר ויש לו את המגזין הגדול ביותר, כך שתוכלו להשתמש בו כדי להרוג בקלות גרנטים ותנים עם יריות ראש. אתה יכול להטעין יתר על המידה את אקדח הפלזמה כדי להמם ולגבור כלי רכב וגם כדי להסיר את המגנים של עלית, מה שמאפשר לך להרוג אותם עם יריית ראש של קרבין. Promethean Vision שימושי במיוחד ב-Spartan Ops מכיוון שהוא יעזור לך לקבל צילומי ראש ולראות אויבים לפני שהם יכולים לראות אותך. זה גם יספק לך אזהרה מוקדמת כאשר האויבים יטענו אותך. רימוני פלזמה הם הרימונים הטובים ביותר עבור Spartan Ops כי הם גורמים הכי הרבה נזק ונצמדים למטרה שלהם. זה שימושי במיוחד אם אתה משחק ב-Legendary. עבור Perk 2, חשוב מאוד שתבחרו תחמושת נוספת כדי שלא תצטרכו לנקות כלי נשק חדשים. הטבה זו מעניקה לך יותר אנרגיית אקדח פלזמה גם כן. זה לא מאוד חשוב מה אתה בוחר להטבה 1, אבל אני אישית מעדיף את התחדשות יכולות Armour.

טעינת פרומתיאן:

– נשק ראשי: רובה קרב

– נשק משני: אקדח פלזמה

– רימון: רימון פלזמה

– יכולת שריון: חזונות פרומתים

– הטבה 1: התחדשות יכולת שריון

– הטבה 2: תחמושת נוספת

כפי שאתה יכול לראות, אני רק משנה את הנשק העיקרי עבור הטעינה הפרומית'נית. חשוב להשתמש ברובה הקרב במקום בקרבין נגד פרומתיאנים מכיוון שהוא גורם לנזק הגבוה ביותר מכל כלי הנשק. זה עושה את זה הרבה יותר קל להרוג צופים, ומאפשר לך להרוג אותם ב-3-5 תמונות בלבד ב-Legendary. מכיוון שרובה הקרב יורה מתפרצים של 3 יריות, קל יותר לקבל איתו צילומי ראש, מה שמקל על הפגיעה בראשים הקטנים של האבירים הפרומית'ים. עם הטעינה הזו, אתה יכול להרוג Crawlers עם צילומי ראש של רובה קרב, Watchers עם 3-5 יריות רובה קרב, ואביר עם אקדח פלזמה טעון יתר על המידה וצילום ראש של רובה קרב.

טיפים ואסטרטגיות

1. גם רובה הקרב וגם הקרבין מדויקים מאוד ויש להם 2x scopes. הקפד להשתמש בזה לטובתך על ידי איסוף חיל רגלים קל ממרחק עם צילומי ראש במקום להפעיל אותם מקרוב.

2. אם יש לך נשק של UNSC (מלבד משגר רקטות או לייזר ספרטני), תקבל תחמושת מלאה אם ​​תיגע בארגז של UNSC. לכן, פקח את עיניך עבור ארגזים של UNSC אם אתה משתמש במטען פרומתיאן, מכיוון שאתה יכול להשתמש בהם כדי למלא מחדש את רובה הקרב שלך.

3. שימו לב לכלי נשק על המפה. כל משימה מפוזרת בארגזי נשק מלאים בכלי נשק בעלי עוצמה גבוהה. החלף את אקדח הפלזמה שלך בסוג כלשהו של משגר רקטות או נשק אחר עם עוצמה גבוהה כשאתה נלחם בציידים, כלי רכב או אליטות או אבירים רבים בו זמנית. ייתכן שתרצה גם להחליף את אקדח הפלזמה שלך ב-SAW כשאתה נלחם באבירים.

4. במפות חוץ, לעיתים קרובות יש רכבים פנויים. למרות שאני מציע לא להשתמש ברוחות רפאים או נמיות, אני מאוד ממליץ לך להשתמש בגמל שלמה זמינים, עקרבים, או נמיות. אם אתה משחק Co-op עם חבר, אתה יכול להשתמש גם ב-Warthogs.

5. אם אין לך כבר רכב, שקול לגרוף את Wraiths של האויב במקום להשמיד אותם. הרוג את כל האויבים מסביב ל-Wraith ולאחר מכן EMP אותו איתך פלזמה אקדח. היכנסו לצריח ה-Wraith, והנהג ייצא, ויאפשר לכם להשתלט על Wraith.

6. כאשר נלחמים באבירים מקרוב, שקול להסיר את המגנים שלהם עם אקדח פלזמה ולהרוג אותם עם רימון פלזמה. זה בדרך כלל הרבה יותר קל משיטת פלזמה אקדח ושיטת ראש, שכן לאבירים יש קסדות וראשים זעירים. כשאתה נלחם ב-Covenant, שמור את רימוני הפלזמה שלך לציידים.

7. כשאתה נלחם בציידים ברגל, נסה לחפש כלי נשק כבדים כגון סוג כלשהו של משגר רקטות או ספרטני לייזר. אם אינך יכול למצוא, החליש את הציידים עם רימוני פלזמה וסיים אותם עם רובה ציד או רובה אוטומטי מלא (כגון SAW, רובה סער או מדכא). הקפד לכוון לנקודות החלשות שלהם על הגב.

8. במצבים מסוימים, תצטרך לתפוס אזור מלא במספר רב של עליתות או אבירים. כאשר עושים זאת, אל תמהרו פנימה; אתה תהיה המום וסביר להניח שתמות לפני שתוכל להרוג אף אחד מהם. במקום זאת, הסר את כל חיל הרגלים הקל ממרחק עם הנשק שלך עם ירי ראש, ואז התקרב לאט לאזור. כאשר אתה רואה עלית או אביר רחוק מבעלי בריתו, הוציא אותו עם שילוב של אקדח פלזמה וצילום ראש. המשך לחסל את הנפטרים באזור עד שיישאר מספר הרבה יותר ניתן לניהול של אויבים. במידת האפשר, הימנע מלהתעסק עם אליטות או אבירים רבים בבת אחת, כי לאחר שתסיר את המגן של אויב אחד, הוא ייסוג והאחרים יספקו לו אש מכסה עד שהמגנים שלו יתחדשו.

9. במשימות מסוימות, קבוצה גדולה של אויבים (בדרך כלל אליטות) תסתער עליך. שלא כמו בקמפיין, הם לא יפנו אליכם אחד בכל פעם; במקום זאת הם ינסו לעקוף את המיקום שלך על ידי טעינה בגל בודד. קח מחסה בנקודת חנק טובה כמו פתח כדי שתוכל להילחם בהם אחד בכל פעם. אם אתה מרגיש שעומדים להכריע אותך, נסוג לאחור בדרך שבאת ונסה להחזיק אותם בנקודת חנק נוספת. חזור על תהליך זה עד שיישארו רק כמה עילית.

10. אין מערכת בטוחה-sawn ב-Spartan Ops. זה אומר שאתה עשוי להופיע מחדש ממש ליד קבוצת אויבים. אם זה יקרה, סביר להניח שהאויבים לא יבחינו בך עד שתירה, אז נסה להתגנב למרחק בטוח לפני שתתערב בהם.

11. במהלך Spartan Ops, מילר וקומנדר פאלמר ישמיעו לעתים קרובות שאתה צריך לעשות משהו מהר. עם זאת, כמעט תמיד מדובר במכשיר עלילתי; בדרך כלל אין מגבלת זמן להשלמת מטרה. החריג היחיד לכך הוא כאשר אתה צריך להגן על מטרה שיש לה סרגל בריאות. במצבים אלה, תפסיד אם המטרה ימות, אז הקפד להגן עליו.

12. אם אתה מתקשה במשימה, נסה לשחק בה עם חברים. הרמות לא נעשות קשות יותר עם יותר אנשים, ויש ליותר אנשים למשוך את אש האויבים תמיד שימושי, לא משנה כמה הם גרועים.Source by Matthew G Calligaro

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved