Clash of Clans העובדות המדהימות ביותר

/
/
/
15 Views

היי חבר'ה, Clash of clans הוא אחד המשחקים המפורסמים ביותר בכל העולם. יש יותר מ-29 מיליון משתמשים פעילים במשחק הזה. ב-2012 השיקה supercell את Clash of Clans. זהו משחק אסטרטגיה שבו אתה צריך לבנות ממלכה משלך שבה אתה ראש הכפר. ל-Clash of Clans יש סוג אחר של עולם קסום בו יש סוגים שונים של יצורים כמו ענקים, מכשפות, גובלינים וכו'. זה נותן לנו חוויה חדשה לגמרי ואנחנו חושבים שאנחנו חלק מהעולם הקסום הזה. דרך המשחק הזה, אתה יכול גם להתחבר לאנשים ברחבי העולם ולהוסיף אותם לשבט שלך. אז הנה 15 עובדות מדהימות על התנגשות שבטות.

1. 5 מיליון דולר ליום

ל-Supercell יש בסיס משתמשים עצום מאוד. יש כל כך הרבה שחקנים ברחבי העולם שמשחקים את המשחק מדי יום. רוב השחקנים מתחילים אותו בגלל הסקרנות למה כולם משחקים במשחק הזה אבל אחר כך הם מתמכרים למשחק הזה וחלקם גם משתמשים בכסף אמיתי על זה, מה שעוזר לסופרסל להשיג כל כך הרבה רווחים. בפברואר 2015 סופרסל הרוויחה 5 מיליון דולר ליום.

2. שווי של Supercell 5.5 מיליארד דולר

המשחק הזה הושק על ידי supercell לאחר תקופת הזוהר ואז הוא התפשט לאט לאט בכל העולם. כולם שיחקו במשחק הזה ובסיס המשתמשים של המשחק הזה גדל בצורה דרסטית. מה שהגדיל את הערך של תא-על. לאחר ההשקעה של סופטבנק בסופרסל, הערך של התנגשות שבט עם משחקים ניידים אחרים של סופרסל הפך ל-5.5 מיליארד דולר.

3. שש אייפד באותו הזמן

Clash of Clans הוא משחק אסטרטגיה. אדם יכול לשחק בו באמצעות מכשירים מרובים לחוויה טובה יותר. חלק מהשחקנים משתמשים במספר חשבונות של Gmail כדי לשחק את המשחק ולבנות אותם בנפרד. אחד השחקנים המובילים של Clash of Clans "George Yao" בילה כ-6 חודשים במשחק Clash of clans ב-5 האייפדים שלו בו זמנית. הוא אמר שהוא נהג לקחת את האייפדים שלו למקלחת שלו כדי לשחק בהתנגשות של חמולות.

4. 7000$ לחודש בכפר

ל-Clash of Clans יש גם רכישות בתוך האפליקציה שהיא מקור ההכנסה לסופרסל. בכך, השחקן יכול לקנות את אבני החן על ידי מתן כסף אמיתי לסופרסל. כל כך הרבה שחקנים ברחבי העולם קונים אבני חן בכסף אמיתי. אחד השחקנים המובילים "פנדה" מוציא כ-7000$ לחודש על התנגשות בין שבטים. 7,000 הדולרים האלה היו רק 7 אחוז מההכנסה שלו.

5. 50% הכנסה מ-10 אחוז שחקנים

כמו כל משחק אחר, גם ל-clash of clans יש את השחקנים המובילים שלו. יש רשימה של דירוגים במשחק המציגה את השחקנים המובילים בכל רחבי העולם או עבור מדינה מסוימת. Clash of clans מרוויח כמעט 50 אחוז מההכנסות על ידי 10% השחקנים המובילים. זו הסיבה שהמשחק הזה בחינם לכל אחד בעולם.

6. כ-29 מיליון משתמשים פעילים

כפי שאמרנו קודם למשחק הזה יש בסיס משתמשים עצום מאוד. המשחק הזה זמין בכל כך הרבה מדינות עם כל כך הרבה סוגים שונים של שפות, אז ברור שלמשחק הזה יש כל כך הרבה משתמשים ברחבי העולם. ישנם כ-29 מיליון משתמשים פעילים במשחק הזה. מה שמכניס להם מיליוני דולרים.

7. רק 15 אנשים עובדים על Clash of Clans

Supercell השיקה ארבעה משחקים ניידים שהם, Clash of Clans, Clash Royale, Boom Beach ותקופת הזוהר לטיפול בארבעת המשחקים האלה Supercell העסיקה 150 אנשים אבל רק 15 אנשים עובדים על Clash of Clans לכל VentureBeat.

8. 5 שכבות של חיילים

משחק זה מגיע עם 5 שכבות של חיילים אשר מיועדים לשחקן מתחיל למקצוען. 3 השכבות הראשונות הן של חיילי הסם השכבות האחרות של חיילי הסם האפל ולאחר מכן, הגיבורים מוצגים. בשכבות הראשונות יש את הצבא כמו צבא ענק עם קשתים, בשכבה השניה הרמה מוגברת ומשתמשים בהתקפות דרקונים, בשכבה השלישית מציגים PEKKA וגולם. לאחר מכן, חיילי הסם האפל נפתחים ובסוף מציגים גיבורים.

9. בונה שינה

המשחק הזה עוסק בשדרוג הכפר שלך לרמה גבוהה יותר. כדי לשדרג את הכפר שלך אתה צריך בנאי. אתה יכול להשתמש ב-5 בנאים לכל היותר במשחק הזה, אבל החלק המצחיק הוא שאם הבנאי לא בונה משהו בכפר שלך, בקתת הבנאים תראה Z's שפירושו שהבנאי ישן ונהנה מהחופשה שלו.

10. PEKKA הגיע מפייסבוק

כל מתנגש יודע מי זה PEKKA. PEKKA הוא צבא אדיר שיכול להרוס בניין עם ירייה אחת. אבל האם אתה יודע מאיפה הגיע השם PEKKA? בשנת 2012 פתחה supercell תחרות בפייסבוק על השם הטוב ביותר של ראשי התיבות PEKKA והמנצח בתחרות היה "אביר המתנקשים המושלם הזועם".

11. טסלה נסתרת פוגעת ב-PEKKA

דיברנו על כל כך הרבה חיילים אבל מה לגבי מבני הגנה. אז הנה מגיעה הטסלה החבויה. טסלה נסתרת שהיא בניין הגנה אשר מוסתר מהתוקפים עד שהכוחות מתקרבים אליו מספיק ואז הוא קופץ מהאדמה ונותן מכות חשמל לאויבים. טסלה מוסתרת יכולה לעשות את הנזק הכפול ל-PEKKA בגלל המוליכות של השריון של הכוחות.

12. אין קיר לא רשמי

לרוב משחקי האסטרטגיה כמו Clash of Clans יש מערכת שבה שחקן שם את הבניינים שלו בפינת המפה והוא מקבל חומה לא רשמית מה שאומר שאף אחד לא יכול לתקוף אותו מהצד הזה כי התוקפים לא יכולים לפרוס שם חיילים אבל בהתנגשות בין חמולות הצבת הבניינים שלך בפינת המפה לא תעניק לך הגנה לא רשמית על הקיר. ניתן לפרוס שם חיילים ויכולים לתקוף אותך משם, אז כדאי להיזהר.

13. גיבורים הם הכלים היקרים ביותר

גיבורים הם החשובים והחשובים ביותר בהתנגשות שבטות. כשאתה תוקף חכה שהגיבור שלך ישיב את כוחו. הגיבורים יכולים לעשות הבדל גדול בתוצאה של קרב. כשאתה לא יכול לשים אותם במצב שמירה או במצב שינה.

14. רמת ענייני העירייה

הבניין החשוב ביותר בהתנגשות בין חמולות הוא בית עירייה. השחקן צריך להגן על בית העירייה כי אם האויב יהרוס את בית העירייה שלך הוא ינצח בקרב. אתה צריך לשים לב לרמת בניין העירייה של היריב שאתה רוצה לתקוף. אם אתה תוקף בית עירייה ברמה שלך אתה יכול לקבל 100% על הבסיס הזה. תקיפת בית עירייה גבוה יותר יכולה להביא לך יותר תגמולים.

15. גיבורים לעולם לא מתים

הגיבורים בהתנגשות שבטות הם בני אלמוות מה שאומר שהם לא יכולים למות. הם החיילים החזקים ביותר בהתנגשות שבטות. במקום למות, הגיבורים כמו המלכה המלכה והסוהר הגדול נפצעים ולוקח זמן לשקם את בריאותם.Source by Aditya Chauhan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved