שנת משחק הפעולה הטוב ביותר 2018

/
/
/
16 Views

האם אתה אדם עצלן אבל אוהב לשחק משחקים, תן לי לומר לך שאולי יש לך עתיד מזהיר לעצמך. כיום בעולם הטכנולוגיה הזה יש שתי טכנולוגיות שכמעט כיסו את כל העולם הזה, כלומר טכנולוגיית המחשב והאינטרנט ועם ההתכנסות של שתי הטכנולוגיות הללו עולם המשחקים צמח לרמה הטובה ביותר שלו. כיום חלק מהתעשיות משלמות או מגייסות אנשים רק כדי לבדוק משחקים חדשים ולבדוק אותם. אם אתה אוהב ליהנות מכמה מהמשחקים עם מכונות טובות בצד שלך זה רעיון טוב. תן לי לדבר כאן על כמה מהמשחקים שנמצאים בראש הטבלאות:-

פורטנייט

Fortnite שוחרר עוד בספטמבר 2018. בתקופת הזמן הראשונית שלו לא היה הרבה הייפ לגבי המשחק הזה, אבל מאוחר יותר הוא זכה לפריחה בתעשיית המשחקים ועכשיו הוא נמצא בראש הטבלה ויש לו קהל מעריצים פעיל ויקר. זהו משחק מרובה משתתפים והמטרה הסופית של המשחק הזה עומד אחרון והשיג "VICTORY ROYALE". בסך הכל המשחק הזה מהנה לכולם ומספק את האתגר הטוב לשחקנים ובכל יום הוא מגביר את ההייפ שלו בקרב גיימרים.

ליגת האגדות

League of Legend (בקיצור LoL) הוא משחק וידאו קרב מקוון מרובה משתתפים שפותח ופורסם על ידי Riot Games. League of Legends התקבלה היטב עם יציאתה בשנת 2009 ומאז גדלה בפופולריות, עם קהל מעריצים פעיל. המשחק הזה הוא משחק מרובה משתתפים. יש לו מיליוני צופים בכל יום. בסך הכל המשחק הזה הוא משחק תחרותי טוב לשחקנים.

אל המלחמה

God of War הוא משחק וידאו הרפתקאות פעולה שפותח על ידי Santa Monica Studio ופורסם על ידי Sony Interactive Entertainment (SIE). המשחק הזה ידוע בזכות הגרפיקה והאנימציה שלו ויש לו מיליוני מעריצים וגדל מדי יום. God of War זכה להערכה אוניברסלית מהמבקרים וזכה לשבחים על הגרפיקה, הנרטיב, עיצוב העולם, הבימוי, האופי ומערכת הלחימה שלו. למשחק הזה יש בסיס מעריצים וצופים משלו.

יש עוד כמה משחקים מקוונים ולא מקוונים שבהם תאהבו לשחק כמו Counter strike, Clash of Clans, Battlegrounds (aka PUBG), Splatoon 2… וכו'.

אם אתה אוהב לשחק במשחקים לא מקוונים אתה יכול לנסות את הידיים שלך על משחקים כמו Smash Hits, Monolithic, Badland, Angry birds star wars 2 וכו'.

אני מעדיף שתעבור על המשחקים האלה ותהנה מהזמן שלך.

למשחק האהוב עליך התחבר לקישור:- https://freegamesonline4u.gr8.comSource by Chetan Pargai

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved