סקירת Arc The Lad 3 – האם Arc The Lad 3 עדיף על Arc The Lad 2?

/
/
/
7 Views

Arc the Lad 2 אולי האפיל על Arc the Lad 3 שהוא כל כך נהדר והכל אבל זה לא אומר בהכרח ש-Arc The Lad 3 הוא משחק גרוע. בהיותו האחרון בסדרת Arc The Lad המקורית, השיפור שנעשה למשחק נמצא בשיאו כולל שיפור במחלקה הוויזואלית. אבל השאלה האמיתית היא; האם Arc The Lad 3 טוב יותר מאשר Arc the Lad 2?

המשחק מתרחש לאחר "האסון הגדול" שקרה ב-Arc the Lad 2 כשהעולם נראה פחות כאוטי מבעבר. עם זאת נאמר, במשחק אין יותר את האלמנט של לחימה למען מטרה גדולה. בזמן שארק ואלק היו במסע להשמדת מפלצת עוצמתית שמאיימת על הרס העולם, Arc The Lad 3 מתרחשת במצב שליו של העולם עם סיבה לא גדולה במסעו של הגיבור מלבד מעבר לכל רחבי העולם ומציאת צרות. תגלם דמות בשם אלק שחולם להיות צייד, תואר מקצוע לצידי ראשים, לאחר שניצל מהאסון הגדול על ידי צייד ששאף אליו. חברו, לוץ, המשמש כתבליט הקומי של המשחק עוקב אחריו במסעו להיות צייד גדול.

המעריצים ישמחו לדעת שתכונת תפיסת המפלצות מ-Arc The Lad 2 חזרה למשחק עם שינוי הרבה יותר טוב. לדמות Teo יש את היכולת להפוך מפלצות לקלפים ולזמן אותן כרצונה במהלך הקרב מבלי לקחת את חללי המסיבה בניגוד ל-Arc The Lad 2 המועדף בהרבה מאחר והמפלצות אינן חזקות מספיק כדי להחליף את הדמויות האנושיות. המשחק נראה כמו גרסה משופרת של Arc The Lad 2, במובנים מסוימים, מתקן חלק מהבעיות אך עדיין אין שינויים משמעותיים. למעשה, יש כמה פגמים במשחק בהשוואה ל-Arc The Lad 2. לדוגמה, הגבלת מספר הדמויות שאתה יכול להכניס לקרב ירדה באופן דרסטי ל-4 דמויות בלבד ואויבים שתתקל בהם יגיעו לרוב במספרים קטנים שקל יחסית לנצח. המשחקיות של Arc The Lad שרדה את תעשיית המשחקים ופנתה לגיימרים רבים בגלל הדמויות המעניינות הרבות בקרב ומספר גדול של אויבים מאתגרים, שניהם נוכחים בסדרה השנייה, אך נעדרים בשלישית.

עם זאת, בהיותו האחרון בסדרה ישנם שיפורים במשחקיות. אנימציה של דמויות בעת הטלת מיומנויות ולחשים נראית חלקה וחלקה יותר מבעבר. מעבר אחד בין הדמויות אפשרי גם כעת ומאפשר לשחקנים יותר חופש בפיתוח אסטרטגיה. אבל האכזבה הגדולה של המשחק היא שהאויב מסוגל לנוע דרך הדמויות שלך וזה מהלך טיפשי מצד המפתח. זה לבדו ביטל חלק גדול מהכיף במשחק ללא יכולת לבצע אסטרטגיה טקטית קלאסית כמו הגנה על דמויות חלשות והקפת אויב.

המסע של המשחק ארוך מאוד ומעניק לך את ההרפתקה של פעם בחיים. עם זאת, בגלל היעדר סיבה גדולה בסיפור ומשחקיות שלא יכולה לבדר אותך בטווח הארוך, ייתכן שחלק מכם לא ילכו עד הסוף עם המשחק הזה. הסיפור הוא דווקא טוב, עם הדמויות שנזרקות במצבים מגוונים, אבל ברור שהמשחק הזה מיועד לאנשים שנהנים ממשחקים שרק הולכים להרפתקאות בלי שום סיבה מצוינת, לפגוש את כל הדמויות החוזרות ונשנות של הסדרה הקודמת Arc The Lad בדרך. אפשר לומר ש-Arc The Lad 3 הוא כמו מהדורת יום נישואין. כזה שהמעריצים ייהנו ממנו ולא מגיימרים מזדמנים.

בסך הכל, כמובן ש-Arc The Lad 2 הוא הטוב ביותר בסדרה. עם זאת, במובנים מסוימים Arc The Lad 3 טוב יותר. מסע ארוך שלא עוסק בהצלת העולם או כל מעשה אצילי יכול להיות מה שהמעריצים מחפשים אחרי ששיחקו במצב הכאוטי של העולם של Arc The Lad 1 ו-2. דמויות חוזרות מהסדרה הקודמת הן גם מה שעושה את המשחק הזה כְּדַאי.Source by Jean Rogue

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved