סקירת ספיידרמן PS4 2019: אף פעם לא השתעממתי לשחק בהדרכה הזו!

/
/
/
9 Views

Spider-Man 2018 הוא משחק אקשן-הרפתקאות מדהים המושפע מקומיקס של מארוול, שפותח על ידי משחקי Insomniac ופורסם על ידי Sony Interactive Entertainment. המשחק מציג את פיטר פארקר כדמות הראשית, אשר ידוע בסתר כספיידרמן. תוכלו גם לשחק דמויות אחרות כמו מרי ג'יין ווטסון ומיילס מוראלס במהלך העלילה של המשחק הראשי. הטוב ביותר הוא שתוכלו לשוטט בעיר שאף פעם לא ישנה, ​​ניו יורק. מאמר זה יסקור את ההליכה עבור המשחק הראשי, DLC וכמה משימות צד.

משחק ראשי

המשחק הראשי מכסה את חייו של פיטר פרקר בתור ספיידרמן. הוא אדם בוגר ובוגר שצריך לאזן את החיים בין המכללה למלחמה בפשעים. קו העלילה הוא ישר קדימה ומה שהכי מסקרן אותי הוא שתקבל את ההזדמנות לפתוח חליפות קרב, גאדג'טים וכישורים על ידי השלמת משימות עיקריות ומשימות צד. אתה תתקל בהרבה נבלי-על והחלק הקשה ביותר הוא כאשר תצטרך להיתקל בשני נבלים בו זמנית, למשל אלקטרו ונשר.

DLC: העיר שלעולם לא ישנה

המשימות הנוספות להורדה, שמטרתן לחסל את Hammerhead והבריונים שלו בשלוש סדרות ה-DLC. שלושת ה-DLCs יחשפו את הכוונה האמיתית של Hammerhead עם קבוצת Magia.

השוד

השוד כפי שהשם מרמז, מחייב את ספיידרמן להתגנב יותר במשימות כאשר מתקרבים לבריונים של האמרהד. הרגשתי שהמשימות קלות יחסית ל-DLCs אחרים מכיוון שאני רגיל לשחק מבוסס משחקי התגנבות כמו Metal Gear Solid. כאן אתה נבחן על יכולות התגנבות, מה שאומר שהצטיידות בכישורי התגנבות היא חיונית.

מלחמה על טריטוריה

מלחמת טורף כפי שהשם מרמז, מחייבת את ספיידרמן לריב עם הבריונים של האמרהד. הבריונים חזקים במיוחד, מצוידים בחליפות קרב גנובות של סייבל. תצטרך להצטייד בכישורי קרב גבוהים ובהגנה מפני התקפות כמו שיגור טילים. מה-DLC הזה ואילך, אני מעדיף להשתמש בשילוב של Spider Bro ו-Spider Drones מכיוון שאתה מוקף באויבים קשוחים הן על הקרקע והן באוויר.

בטנה כסופה

Silver Lining הוא אחד האהובים עלי מבין שני ה-DLCs האחרים. ה-DLC מקיף את רוב הדמויות בספיידרמן PS4, במיוחד Silver Sable. קרב הקטטה המוחלט מ-Turf Wars ממשיך כשהמשחק מוביל למשחק החוזר הפוטנציאלי נגד Hammerhead. בניגוד ל-Turf Wars, אנשי Hammerhead מצוידים במלואם בציוד של Sable מה שהופך אותם לחזקים להפליא.

משימות צדדיות

אתגרי Taskmaster & Screwball

משימות הצד הפופולריות ביותר המאפשרות לך לקבל את אסימוני הבסיס האלה כדי לשדרג את הרמה, הגאדג'טים והכישורים של ספיידרמן. המשימות כוללות מיומנויות התגנבות, לחימה והנפת רשת, שתצטרכו כדי למצוא את ההגדרה המתאימה לספיידרמן. באופן אישי, אני מוצא את אתגרי הלחימה הכי קל להגיע לרמה מרהיבה בעוד משימות אחרות נוטות לחזור על עצמן.

מַצֵבָה

אחד מקווי העלילה המעניינים של משימת הצד שהופיעה בתחילה במהלך החקירה של שד. בקיצור, ספיידרמן צריך להשלים את כל המשימות הצדדיות כדי בסופו של דבר להתמודד עם המצבה בעצמו. זה הבוס הכי קשוח בכל המשימות הצדדיות.

כל ההקלטות

איסוף כל ההקלטות הייתה אחת ממשימות הצד האהובות עלי אחרי Tombstone. ספיידרמן צריך לאסוף את כל עדויות ההקלטה הפזורות בעיר ניו יורק. לאחר שאספת את כולם, תהיו עדים לסיום מעניין על יורי וואטנבה.Source by Heikal Suhaili

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved