משחקים מקוונים: פינוק מריר

/
/
/
20 Views

הם אומרים שגוף האדם יכול לעבור ללא מזון במשך 3 שבועות, 3 ימים ללא מים, בדרך כלל 7-8 דקות ללא אוויר. שמתם לב שרשמתי עכשיו את 3 המרכיבים החיוניים הדרושים בעיקר כדי לקיים בני אדם או חיים לצורך העניין? השאלה היא למה פתאום החלטתי ללכת עלייך כולה מדע או אנציקלופדיה.

מה אם הייתי אומר לכם תוך התעלמות נוחה מההתפתחות שלנו מקופים, התפתחנו לרמה שבה שלושת הדברים האלה הם כבר לא הדברים היחידים שאנחנו צריכים כדי לקיים חיים. ביודעין שלא ביודעין, בכוונה או שלא בכוונה, לאט ובהתמדה הוא זחל בדרכו כאחד היסודות להישרדות. אני כמובן מדבר על טלפונים ניידים והמיניונים שלהם (טאבלטים, שעונים חכמים וכדומה).

אם כולנו נהיה כנים עם עצמנו, אני מניח ש-90% מהאנשים יסכימו איתי כשאני אומר שאנחנו לא יכולים לחיות בלי הטלפונים הניידים שלנו יותר מדקה. תקראו לזה כוח של הרגל, להיות משועבדים להם או מה שזה לא יהיה אבל זו האמת העצובה שאף אחד מאיתנו לא רוצה להתמודד איתה. כאשר הרשתות החברתיות ממלאות תפקיד מרכזי בחייהם של אנשים מכל קבוצות הגיל, אנשים נראים כאילו הם חדורים בצורך להיות "מגניב" וכתוצאה מכך, הצורך בטלפונים ניידים עלה באופן דרסטי. הרטט והקול של קבלת הודעה הפכו הכרחיים יותר מאכילה, שינה וכל פעילויות היום-יום.

תסמונת ההתראות הפאנטום (הנטייה של מישהו להאמין שקיבל התראה כשממש לא קיבלה) היא לא רק תצפית על הנוער, אלא כמעט לכל האנשים עם "סמארטפון" בימינו. זה כאילו שתוכנתנו לבדוק בטלפון שלנו כל דקה או שתיים ללא סיבה מרמזת. ואם זה לא כדי לבדוק את אפס ההודעות שלנו זה או לצלם סלפי, או סתם כדי להתנחם שאנחנו נראים בסדר, או לשחק משחקים. במקרה נדיר מאוד, מדובר במשימה מחוץ ל-3 הקטגוריות הללו.

ואם נבחן בצורה אובייקטיבית, לאחר שליחת הודעות/הודעות טקסט/ציוצים/אינסטגרם, הדבר האהוב הבא על אנשים הוא לעייף את האצבעות במשחקים.

אחרי וואטסאפ, פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם זה הדבר המשותף בכל המכשירים. כל כך פשוט ועם זאת כל כך ממכר. הטירוף של המשחק המקוון הוא כזה שבשלב מסוים אפילו התחלתי לשחק בו ואני לא זוכר איך עבר החודש הבא שלי. כלומר, לא יכול להיות אדם אחד שלא יומיומי מוצף בבקשות למשחקים מדי יום. קשה לתאר במילים מה הופך את המשחק הנייד לממכר כל כך, זה הוא אפקטי קול מטומטמים, הקושי ההולך וגובר שלו ככל שמתקדמים, הממשק הפשוט שלו, או מה, הוא תעלומה שטרם נפתרה. אבל יש דבר אחד שנקבע בבטון – זה בהחלט הולך להישאר מועדף בקרב אנשים עוד הרבה זמן.Source by Shalini Madhav

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved