משחקים חינם לנייד – האם זה ברכה או חרפה?

/
/
/
11 Views

האם אתה מבלה את הזמן הפנוי שלך במשחקים בטלפון החכם שלך? הורדתם משחקים לטלפון? תמיד יש שני פנים למטבע.

משחקים לנייד הם אלה שמשחקים בסמארטפונים שלך או נבחרים. החל ממשחקי הנחש הבסיסיים, אלה התפתחו להיות טובים יותר עם תכונות מציאותיות יותר. הם שונו כדי להציג גרפיקה טובה יותר, עם מתקני שחקנים מרובים (אפילו ממקומות שונים) ועוד. משחקים אלה יכולים להיות מסווגים לפרימיום ו-freemium. משחקי פרימיום דורשים תשלום עבור הורדת האפליקציה, בעוד שמשחקי Freemium ניתנים להורדה בחינם אך הם מבקשים מזומן אמיתי כדי להיכנס לרמות מסוימות.

שחקני משחק ניידים משתנים מהורים זקנים משועממים לבני נוער נלהבים ועד אפילו ילדים קטנים. לכולם יש אפשרויות שונות, כמו משחקי החלקה קלים למשחקי ירי אלים. לאנשים מבוגרים או בגיל העמידה יש ​​משחקים עם פחות מאמצים כמו החלקת אצבע קלה. ישנם משחקים מבוססי מיקום, משחקי יריות או אפילו משחקי מציאות רבודה בשוק לבני נוער עם אדרנלין אדיר.

למשחקים מבוססי מיקום יש תכונות שעוקבות אחר המיקום שלך, מחברות אותו עם המשחק והופכות את התנועה שלך להיבט העיקרי של המשחק. במשחקי מציאות רבודה, מצלמת הסמארטפון שלך מצלמת את התמונות ודרך המסך, גרפיקת המשחק עוזרת לך ליצור אינטראקציה גם עם הסביבה שלך. הגרפיקה הזו מצוירת בדרך כלל והיא נעה בהתאם לתנועה שלך.

חובבי סרטים וסדרות מלאי אקשן יכולים לבחור במשחקי יריות או מלחמה וכו'. ישנם סוגים רבים של אלה בחנויות, שהם מספר שחקנים ומאפשרים לך ליצור אינטראקציה ולשחק עם מספר שחקנים ברחבי העולם. לילדים גדלים, ישנם משחקים חינוכיים רבים שעוזרים להם לשפר את ההרגלים שלהם. המשחקים האלה מראים את המשימות היומיומיות שעליהם לבצע או את ההרגלים היומיומיים שעליהם לרכוש. יש משחקים לשיפור השפה שלהם גם כן.

האם המשחקים האלה בסמארטפון שלך שווים לבזבז את הזמן שלך? בכנות, הם לא. רובם בחנות מיוצרים רק למטרות רווח ומשחקי Freemium אלה מבקשים ממך לעתים קרובות לשלם כסף אמיתי ברמות קריטיות שלא משאירות לך ברירה. רובכם מוציאים את החסכונות שלכם במשחקים הנקראים בחינם, ממהרים להגיע לשלב הבא או לפתוח את הקשה ביותר וכו'.

רוב המשחקים גורמים לך להתמכר אליהם שבזמן המשחק אתה פשוט שוכח את הזמן שעובר. ישנם דיווחים רבים שמראים כיצד שחקן מתמכר לאלה שהם בסופו של דבר מתאבדים או שהם כל כך מחוברים לטלפון שהם נתקלים בתאונות מסוימות.Source by Marcus Fei

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved