מהפכת מטבעות MMOG

/
/
/
13 Views

מטבעות MMOG הוצגו לראשונה מהמשחק הפופולרי EverQuest (EQ) עם המטבע שלהם "פלטינה", הידוע גם בשם "plat". מאז החלוצים הראשונים של מכירת מקומות ב-Ebay, רבים התווכחו והזעיפו את אלה שאי פעם רכשו מקומות באינטרנט. אני זוכר ששחקנים רבים הטרידו אחרים בשמות מגוחכים כמו "newb" ו-"ebayer". כבר יותר מ-5 שנים שכולם מתווכחים אם השוק המשני של מסחר בכסף MMOG יתקבל אי פעם.

מאז ההשקה של EverQuest Platinum, כנראה היו יותר מ-70% מהשחקנים שאפילו לא שקלו לרכוש מגרשים והפלו לרעה את אלה שעשו זאת. נכון להיום, הצטמצמו המספרים בצורה יוצאת דופן. כ-40% מהשחקנים רוכשים כעת מטבעות, 30% עדיין לא אוהבים את הרעיון ו-30% מהשחקנים האחרים כנראה לא אכפת להם יותר מדי ועשויים לרכוש כמה בעצמם בעתיד הקרוב.

למרות שמטבע המשחק המקוון הוא עדיין טרנד חדש לקהילת המשחקים המקוונים, הוא נהיה פופולרי בקצב נמהר מאוד. בסוף 2010, אני מאמין שאפילו המו"לים עצמם יתמכו בביסוס השוק המשני. Sony Online Entertainment (SOE) החלו כעת במערכת מכירות פומביות של זהב EverQuest 2 משלהם ומתכננים להתחיל MMORPG חדש שבו הם מתכוונים למכור מטבעות ופריטים בעצמם. עם תמיכתם, אני בטוח שהשוק המשני יתקבל לאורך תקופה.

השוק המשני מצליח רק כמו השוק הראשוני. עם השקת World of Warcraft (WoW), יש כעת יותר מ-4.5 מיליון מנויים. רובם המכריע של השחקנים האלה כנראה חדשים בעולם ה-MMORPG. גידול גדול של מנויים אומר הרבה יותר פוטנציאל לשוק המשני. עד כה, WoW gold היה המוכר החם ביותר של השנה ואולי עוד כמה שנים בהמשך הדרך.

עם הביקוש העצום, שחקנים רבים אפילו התחילו קריירה בה הם אוספים כסף, פריטים ונכסים וירטואליים אחרים ומוכרים אותם לשחקנים או לחנויות שעשויות לקנות אותם במחיר סיטונאי ולמכור אותם בחזרה ליחידים.

השוק המשני יום אחד עשוי להיות אפילו גדול יותר מהשוק העיקרי. גיימרים רבים של היום כנראה מוציאים יותר על קניית מטבעות, פריטים וציוד מאשר דמי המנוי שלהם. המו"לים עצמם לא יכולים אפילו להכחיש את העובדה שיש הרבה כסף להרוויח בשוק המשני שלאורך תקופה עצומה אני בטוח שהם ימכרו את הנכסים הווירטואליים שלהם בעצמם. לגבי האם השחקנים יתמכו בזה או לא, אני מאמין שזה רק עניין של זמן לפני קבלה, כמובן שתמיד יהיו כמה שלא יאהבו את הרעיון.Source by Tila Miles

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved