מדענים אנושיים ייצרו בקרוב חווית מציאות מדומה שתחליף את חווית החיים

/
/
/
13 Views

אוקיי אז, השאלה הגדולה היא לא – האם יש אלוהים. לא עוד, השאלה היא עכשיו; למה אבותינו יצרו את העולם הזה כדי שנוכל לשחק בו – עולם המציאות המדומה הזה, כזה שנוכל לקרוא לו חווית החיים האנושית שבו אתה ואני וכל מי שאתה מכיר חיים את חייהם? כן, אני מדבר על החידה הפילוסופית שכולנו חיים בסימולציה, כמו משחק וידאו סופר מתוחכם. אז, האם אנחנו חיים בסימולציה? קשה לומר, ואנחנו לא יודעים בוודאות, אבל יש הרבה סיבות מדוע עלינו לשקול את המושג הזה.

לא מזמן, דיברתי עם טכנולוג על זה, הוא ציין שבקצב שאליו אנחנו הולכים, בקרוב ניצור "חיים שניים" כל כך אמיתיים שהם יהיו בדיוק כמו החיים, כל כך אמיתיים, אולי תעדיף לחיות בהם זה. נקודה טובה ועניתי:

בדיוק, אז זה לא משנה אם אנחנו חיים עכשיו ב-VR או לא, כי בעתיד WE WILL, זה רק הגיוני, שכן המין האנושי עובד כדי להישאר במשחק ללא הגבלת זמן, לחיות לנצח, בכל צורה שהיא כדי להמשיך סוג תודעה נוכחי מבלי להבין בדיוק מה זה או איך בדיוק זה עובד.

הטכנולוג אמר לי שבתו סיימה זה עתה את התואר השני במדעי המחשב וממשקי מחשב-מוח. ובכן, הייתי אומר שהבת שלו נמצאת במקום הנכון בזמן הנכון. אולי יקראו לזה VR2 (מציאות מדומה II). עולם ה-VR הראשון הוא המקום בו אנו חיים כעת בסימולציה, ו-VR-2 הוא משחק בתוך משחק שאנו יוצרים מעצמנו, בטוח מעט שונה לעת עתה, אבל הוא יהיה די חזק וייראה כאילו הוא המציאות – כמו פרויקט Biosphere II, כדור הארץ הוא ביוספרה I.

אכן, אני לא יכול לחזות עתיד שבו אנחנו לא יוצרים עולם כזה, כלומר "אם" הטכנולוגיה האנושית נמשכת, מכיוון שבני אדם עלולים לדון את עצמם לחזור על ההיסטוריה מהעבר – שוב להפסיד וכך. שוכחים יותר ממה שידענו אי פעם? אאוץ. אני מניח שזה כמו ארתור סי קלארק ניסח זאת – בני אדם הם לרוב לא מזיקים חוץ מעצמם. איכשהו אני חושב שהאנושות תמלמל יחד עם התחלות שווא, טעויות ובסופו של דבר תגיע לשם. זה זן מעניין, הרבה הולך על זה, והרבה לא.

האם אנחנו חיים בסימולציה? קשה להוכיח שכן או לא על זה, אבל תהיו בטוחים שבעתיד בוודאי נהיה – ויש עולם חדש לגמרי אם נהיה מוכנים לקחת אותו. תחשוב על זה.Source by Lance Winslow

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved