למה לשחק משחקי לוח?

/
/
/
17 Views

למה משחקי קופסא במאה ה-21? זה כמו המאה ה-19 נכון? יש לי Wii, PSP, חיבור לאינטרנט בפס רחב ואייפון. מה עוד אתה צריך?

ובכן, הנה כמה סיבות למה אני אומר שאתה צריך לשחק יותר משחקי לוח:

הם יפתיעו אותך – אם אי פעם שיחקת רק ב-Monopoly, Risk או Scrabble, תהיה לך פינוק אמיתי כשתפרוץ כמה מהמשחקים החדשים שיש בחוץ בימים אלה. המשחקים מיוחדים יותר, אסטרטגיים יותר ולעתים קרובות פחות תלויים במזל טהור. אם אהבתם את מונופול ואת היבט הבנייה, נסו את קרקסון. אם אתה נהנה ממשחקי מלחמה, יש טונות כמו Battlelore ו-Memoir '44. ו-Scrabble – מה לגבי בננות?

סוציאליזציה – רוב משחקי הקופסה צריכים יותר מאדם אחד. הרוב המכריע דורש לפחות אדם אחד נוסף. והדבר הטוב הוא שאדם אחר לא נמצא במרחק של חצי העולם. יותר מזה, יש המון משחקים עטורי פרסים שעדיף לשחק עם 3 או יותר. זה אומר, ובכן, חיי חברה למיניהם!

זה לא במכונה הזו – אחרי 8 שעות בעבודה, הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה לשבת ולשחק עוד 5 שעות במחשב. וזה רק בגלל שזה כבר עשה לי דלקת בגידים (שב ישר, עשה הפסקות וקרא ותאמן על כל הארגונומיה הטובה שאתה יכול. לא, ברצינות.) אבל בגלל שאני פשוט לא רוצה להתעסק גם עם המוניטור הזה.

שום דבר לא נשאר אותו דבר – כל משחק שאתה משחק משתנה כי השחקנים והתרחישים משתנים. בכל פעם שאתה מוציא אותו, יש משהו חדש. המזל של התיקו ישנה את האופן שבו אתה משחק את המשחק ואת אופן הפעולה של היריבים שלך. שונה לגמרי ממשחק מחשב או הגרוע מסרט.

כל האקראיות הזו מבטיחה שכל משחק חדש, ומספקת לשחקנים חוויה חדשה בסביבה דומה. למרות שהכללים עשויים לקיים אותו הדבר, לוח ההחלפה והטלת הקוביות הם שהופכים את המשחק למעניין.

הִטַלטְלוּת – גם אם נראה שהכל הולך וקטן – ובכן, מלבד קו המותניים שלי – כל הצעצועים האלקטרוניים האלה עדיין מאוד תלויים בסוללות שלהם. משחקי לוח ניידים כמו מצודות או בלקוס ימשיכו לבדר הרבה אחרי שהסוללות נגמרות לצעצועים האחרים שלך.

עֲלוּת – עכשיו, זה כנראה החשוב ביותר עבור רבים מאיתנו. משחק לוח בודד כמו מצודות או העורבים של אודין מגיע מתחת לטווח של 20 דולר, פחות ממחירו של תקליטור בודד או משחק קונסולה. הרבה אחרי שנמאס לך להאזין לאלבום, אתה תהנה מהמשחקים האלה.

אז אלו הסיבות שלי לשחק משחקי לוח. מה שלך?Source by Tao Wong

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved