יתרונות משחקים לילדים

/
/
/
14 Views

מחקר המקשר בין משחק וידאו לניתוח לפרוסקופי משופר הוא קצה הקרחון בנושא החם שהוא ההשפעות החיוביות של משחקי וידאו.

לדברי מיטשל ווייד, מחבר שותף של The Kids are Alright: How the Gamer Generation is Changing the Workplace, "כשאתה רואה מחקרים שמראים כי מנתחים או טייסים משפרים את כישוריהם בעולם האמיתי באמצעות סימולציות מבוססות מחשב, כלומר משחקים, אתה רואה את הקו בין אמיתי ללא-אמיתי הוא מעורפל." ווייד ערך מחקר מקיף על ההשפעות של משחקי וידאו והשימושים בהם על העולם האמיתי.

סביבת למידה בהתנדבות

משחקי וידאו הם מקום מצוין לילדים לעסוק באינטראקציה גלובלית בהתנדבות. עם הכיף שמשחקים מספקים, הילדים אפילו לא מודעים לכך שהמשחקים בעצם עוזרים לבנות רוח צוות, שיתוף פעולה ולעודד לקיחת סיכונים בסביבה נטולת סיכונים. הם מקבלים במהירות פרסים בצורת פרסים וירטואליים כשהם משלימים משימה מסוימת, ומגלים באמצעות ניסוי וטעייה חוזרים ונשנים שזה בסדר לעשות טעויות.

ווייד גילה שהלקחים שנלמדו הופכים חשובים יותר מהוויזואליה המוצגת. הקלדה מגדרית בסרטונים ואפילו אלימות וסקס בגרפיקה הם פחות חזקים משיעורים על עבודת צוות, הצלחה וכישלון. המחקר של מיטשל גם גילה שארבע חמישיות מהמבוגרים הצעירים שיחקו במשחקי וידאו כשהתבגרו. לדבריו, "חלק מההתבגרות הוא 'נורמה' לקבוצת השווים שלך, ומי שלא שיחק במשחקי וידאו מתקשה יותר לבנות קשרים כי חסרים להם חוויות משותפות".

למידה חוקרת

ג'ון בלאק, פרופסור במכללת המורים של אוניברסיטת קולומביה אמר שהוא ראה ילדים גדלים בלמידה כשהם יכולים לתמרן משתנים או אירועים. דוגמה לכך היא Civilization שבה שחקנים יכולים לשנות עובדות היסטוריות ולראות איך זה היה משפיע על העולם. משחקים מסוג זה מעוררים את העניין של התלמידים בהיסטוריה. שינויים כמו אי קבלת ספרדים להציג סוסים לאינדיאנים, יכולים להופיע עם השלכות רבות, לא משנה כמה פשוט האירוע הזה עשוי להיות בהיסטוריה.

משחקים מספקים למידה מהתנסויות ולא מהרצאות. משחקים מאפשרים לשחקנים לחקור אפשרויות ולגלות תוצאות מסוימות. הם מתגלגלים לנתונים ולומדים ככל שהם חוקרים אפשרויות נוספות.

שימושים בעולם האמיתי

גאנס בימינו ממשיך לשנות ולחקות את המציאות יותר, ומשמש לשיפור מיומנויות אמיתיות, הגל החדש של משחקי Wii מעסיק גופים פיזיים במה שנקרא "משחקי מציאות רבודה". Wii מוכר טוב יותר, אפילו עם גרפיקה מצוירת, ממשחקים של חברות אחרות המשתמשות בגרפיקה המתקדמת ביותר.

טיולי רכבת הרים מדומים ממוחשב באולמות וידאו מאפשרים לשחקנים לחוות ולהתגבר על פחדים מבלי לנסוע ברכבת הרים אמיתית. הם יכולים לתכנת לולאות פשוטות או ריגושים וגלגולים מסוכנים.

הצבא גם עשה אופטימיזציה למשחקים כמו סימולטור הטיסה, כדי לעזור בתיאום עין-יד באימוני טייסים. ה-CIA והצבא מספקים משחקים לצוות כדי להכשיר סוכנים ולהכין חיילים לחוויות אמיתיות במשחקי מלחמה.

רופאים העובדים עם מטופלים צעירים הסובלים מכאב מעודדים הפעלת וידאו כי זה עוזר לחסום כאב ללא תרופות. כשילדים עוסקים במשהו מגרה זה מוריד את דעתם מהכאב.

כמה זמן משחק מספיק?

מחקר ניתוח לפרוסקופי הראה שיפור עם שלוש שעות משחק שבועיות בלבד, כל דבר מעבר לכך יכול לגרום לבעיות. בקוריאה, עקב ישיבה במשך שעות ארוכות באותה תנוחה, חלק מהשחקנים פיתחו פקקת ורידים עמוקים שגרמה לקרישי רגליים. ילדים זקוקים לפעילות גופנית.

ווייד גילה שמשחק מתרחש בגלים. ילדים עשויים לבלות שעות בירי סלים כדי לשפר מיומנות ואז לדעוך בעניין ברגע שהם שולטים בה. ילדים עשויים גם לבלות שעות כדי להשיג מיומנות במחשב ואז לעבור לפעילות אחרת.

צור אינטראקציה עם הבנים והבנות שלך כדי לגלות מה מעניין אותם במשחק, אילו שיעורים הם לומדים, ועקוב אחר זמן המשחק. שחקו כמה משחקים עם ילדיכם וקדמו הפסקות שיגרמו לילדים שלכם לנוע פיזית ולקיים אינטראקציה במסגרות אמיתיות.Source by Anne D. Carter

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved