יחסי האהבה/שנאה שלי עם PUBG

/
/
/
13 Views

אה, PUBG.

PlayerUnknown's Battlegrounds.

באטל רויאל.

המשחקים שמשתלטים בסערה על המשחקים המקוונים. PUBG הוא אחד מאלה, ואחד הראשונים. מוד שהפך למשחק עצמאי. עם זאת, ישנה השאלה, האם המשחק טוב? האם ניתן לשחק בו? האם המשתמשים נהנים מזה? לדעתי האישית, עלינו לחזור להתחלה.

ההתחלה

12 בספטמבר 2017. היום שבו קניתי את PUBG, למרות שהוא עדיין בגישה מוקדמת. ראיתי כמה חברים משחקים, כמו גם כל סטרימר אי פעם מנגן את זה. הבנתי, למה לא? זה היה 30 דולר, שזה לא זול, אבל לא נורא. ממה ששמעתי, היזם היה מאוד פעיל בפיתוח. אז קניתי.

לזמן מה, זה היה כיף. הייתה לי קבוצה של חברים שהייתי משחק איתם ב-squads, ובהיותי ה-FPS הראשון שלי במחשב, למדתי איך לשחק עם מקלדת ועכבר. היו באגים, כמובן, והאקרים, אבל זה משחק גישה מוקדמת, אתה מצפה לזה. ימין? ובכן, נכון.

הדברים נראו טוב. הגיעו עדכונים. הרוויחו כסף. כולם בעולם ציפו למה שהמשחק יהפוך.

היום

מהר קדימה להיום, יותר משנה מאוחר יותר.

עדיין יש בעיות. הרבה בעיות.

זה לא שהמשחק לא מתעדכן. הם דוחפים עדכונים החוצה כל הזמן, אפילו עכשיו, ומכבים את השרתים פעמיים בשבוע לצורך תחזוקה. זה פשוט… ניגוד עניינים, אולי?

המפתחים באמת מודאגים מכסף, לפחות כך נראה. כמו כן, עם יציאת ים משחקי הקרב רויאל, הם חוששים להישאר רלוונטיים. הבעיה היא שהם לא ממש עוזרים לכלום.

נראה שהחברה עוסקת יותר בסקינים, מפות וכלי נשק במקום לתקן את מה שכבר יש להם. כל עדכון ביצועים עוזר משהו, אבל שובר שניים או שלושה דברים נוספים. לדוגמה, עדכון אחד השאיר את החברים שלי ואני אפילו לא יכול להצטרף למשחק. לא טוב.

וכך, אני עייף. זה כיף, אבל אני עייף. יהיו לכם לילות שבהם הכל בסדר ותיהנו. לאחר מכן, יהיו לך לילות שבהם יורים לך בפינה או מפסידים בקרבות שברור שהייתם צריכים לנצח. מערכת ההשמעה החוזרת עדיין כל כך מפגרת שאי אפשר אפילו לצפות בשידור חוזר ולראות במדויק מה קרה.

בכנות, בתחילת הלילה, זה כמו הטלה בין אם לשרת יש את הגב שלך או לא. אם זה לא קורה, אתה מפסיד הרבה קרבות אש. אם כן, אתה זוכה באלה. זה די מטורף, אבל קורה שוב ושוב.

אפילו עם כל הבעיות, ואני כועס, עדיין יש לי יותר מ-200 שעות במשחק. למה? כי זה כיף. זה משחק מהנה, כשהוא עובד. הבעיה היא כשאתה לוחץ שזה יהיה בטורנירי eSports, אז כל העולם רואה שני שחקנים שורדים רימון שהתפוצץ ממש לרגליהם (כן, זה קרה).

זה ויכוח. כי אם אתה מפרסם על זה, אנשים אומרים שזה המחשב שלך. כל מה שאני יכול לומר הוא ששיחקתי מספיק כדי להבין שזה המשחק, ולא המחשב שלי. אם אני לא יכול לשחק במשחק עם GTX 1080, אז אני לא רוצה לשחק במשחק הזה.Source by Kyle W Hawk

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved