טיפים למשחקי אסטרטגיה – 6 טיפים למשחקי אסטרטגיה

/
/
/
12 Views

יש כל כך הרבה משחקי אסטרטגיה הן מקוונות והן עבור קונסולות משחקים. במשחקים של היום, אין צורך להגדיר את ההגדרה של משחקי האסטרטגיה למשך חצי שעה מכיוון שהמתכנתים כבר הבינו מה בעצם הגיימר צריך וכבר תוכנתו למשחק.

רוב משחקי האסטרטגיה ששיחקתי היו צריכים הרבה תכנון ומהירות כדי לשחק טוב במשחקי האסטרטגיה. המשחקים האלה יכולים להיות אותם משחקי הגנה שבהם אתה צריך לבנות מגדלים באזורים אסטרטגיים או נקודות כדי להדוף פלישה ביעילות, או אם אתה סוג של שחקנים התקפיים, אתה יכול להיות זה שבונה יחידות שימחצו את ההגנה של המחשב.

יש פתגם שאומר: "התקפה היא ההגנה שלי, ההגנה היא ההתקפה שלי". זה מאוד תלוי איך אתה רוצה לשחק את זה.

6 טכניקות אסטרטגיה פשוטות למשחקי אסטרטגיה

1) היכרות מעמיקה של סוגי היחידות או הגזעים השונים במשחק. בדרך כלל זה לא הולך להיות יותר מ-10.

2) פעל לפי הכללים הבסיסיים של משחק האסטרטגיה. כמה אסטרטגיות בסיסיות הן: השתמשו בלוחמי התגרות מלפנים בקווי החזית כ"מגן בשר" בעוד החיילים המרוחקים עומדים מאחורי לוחמי התגרות כדי לתמוך בהם.

3) כאשר הרווחת מספיק כסף, תכנן חלק ממנו לשדרוגים של החיילים שלך, מגדלים וכו'… בדרך כלל התחלת המשחק, זה יכול להיות די קשה לתכנן אבל לתכנן אסטרטגיה משלך.

4) אסוף כמה יחידות אוויר כדי לתמוך בכוחות הקרקע שלך. זה חובה! לאחר מכן לכו להשיג נשק מצור טוב כדי להרוס בניין בצורה יעילה ומהירה יותר. נשק מצור הוא נשק דו-צדדי שבו ניתן להשתמש בו גם להגנה בסיסית. על ידי הבנת מה עושה מה, אתה תהיה במצב טוב יותר באמת לפרוס אותם היטב ולהימנע מטעויות מטופשות.

5) שימו לב גם להתקפות מונעות. זה בדרך כלל בצורה של תקיפה ארטילרית עם כמות עצומה של חיילי קרקע מסתערים עליך, מסיח את דעתך ומשתמש בנשק המצור שמנקה את בנייני הבסיס שלך. השתמש ביחידות האוויר שלך כדי לאגף את כלי הנשק המצור, לתקוף אותם ולהפתיע את האויב שלך.

6) טיפ אחרון הוא לוודא שלא חוסכים כסף הכרחי שאינו הכרחי. זו טעות נפוצה ששחקנים חדשים עושים. אין טעם לחסוך כל כך הרבה כסף במשחק ולהפסיד בסופו של דבר ולא להוכיח כלום. אבל אם אתה הולך לבנות מסיבי או מפואר מאוד, אז פשוט עשה את זה. צרו נקודת איזון טובה בין חיסכון מסוים להגנה בעת הצורך. אתה תצטרך ללמוד את זה לגבי כל משחק ספציפי.Source by Linda D. Nickerson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved