המדריך האולטימטיבי לשחק דרקון התופת

/
/
/
21 Views

Inferno Dragon הוא קלף לא מוערך ב-Clash Royale. כאן בכתבה זו, אנו דנים במידע הבסיסי של הכרטיס וגם בטיפים ובאסטרטגיות הטובות ביותר להתמודד עם זה.

Inferno Dragon הוא כרטיס אגדי חדש לגמרי שהוצג ב-Clash Royale. אתה יכול לפתוח ולקבל גישה לזה ב-Playhouse של PEKKA כלומר ארנה 4. בעיקרון, ניתן להסיק שבדיוק כמו Inferno Tower, גם זה עובד בצורה דומה. מכונאי ההתקפה של שני הקלפים דומה זה לזה.

זה לא יהיה חכם להתעלם מהכרטיס הזה בשום פנים ואופן. לכרטיס הזה יש את הכוח לגרוס את המגדל שלך תוך כמה שניות למקרה שלא תעשה אייס רוח או תאורה או זאפ על מנת לאפס את המטרה.

• נמצא שטווח ההתקפה של כרטיס זה קצר פי שניים ממגדל Inferno. כמו כן, מהירות התנועה של כרטיס זה נמצאה איטית מאוד.

• תכונה מרכזית נוספת של כרטיס זה היא שברגע שהוא ננעל על המטרה, הוא לא יוכל לרדוף אחרי המטרה. ברגע שהמטרה יוצאת מהטווח, מטען התופת שלו מופרע. לאחר השיבוש שלו, בשלב הבא, הוא צריך לשוב ולעסוק.

חוקים בסיסיים שיש לדעת בזמן משחק Inferno Dragon

• אסור להשתמש בו להגנה. זה עשוי להצליח לפעמים בהגנה, אבל בהתאם לטרנדים של המשחק, ברור של-Mega Minion ול-Lightning Spell יש את הכוח לעצור את דרקון התופת שלך.

• אם אין לך כרטיס DPS גבוה או שפריץ אמין, אל תשתמש בכרטיס זה. לכרטיס ה-DPS או ה-Splash יש את היכולת להרוג את יחידת האוויר והקרקע גם יחד באמצעות Arrows או Zap, Fire Spirits שהם חזקים יותר ממגה מיניון.

• ניתן לצפות במהלך של היריב ואז יש לשנן את המונים הקשים. היריבים הפופולריים ביותר הם Ice Spirit, Lightning, Zap ו-Ice Wizard.

עוד כמה עצות שימושיות

חשוב מאוד לדעת לעומק את החוזקות, החולשות, היכולות והטריקים של הקלף הזה.

ראשית, יש להכיר את שני הכללים. יש צורך להימנע מלהשאיר לבד את דרקון התופת. זה יהיה חכם להגן על הקלף הזה שלך עם כמה חיילים ולחשים תמיד. זה גם צריך לזכור שאסור בכלל לתת לכרטיס להתמודד עם האש של היריב והאויבים. ייתכן שכרטיס זה לא תמיד יוכל להרוג את 1/2HP Giant באופן מיידי תוך שתי שניות. זה גם הכרחי מאוד לעקוב נכון אחר הקלפים של היריב. זה נכון שלזאפ לשיר יש את היכולת לתת למגדל שלך הרבה נזק.

לעולם אל תצפו להגיע למגדל בהתקפה. במקרה שאתה משתמש בקלף זה במהלך ההתקפה, אז יש סיכוי מקסימלי שהיריב שלך יתחיל להיכנס לפאניקה ואז יזרוק סביבו הרבה חיילים. במצב כזה אתה עשוי לנצל את היתרון. המהלך המועדף ביותר במצב זה הוא להשתמש בכדור האש/חצים החזויים.

סדר ההתקפה

המהלכים המומלצים ביותר בנסיבות שבה Inferno Dragon נמצא בהתקפה רשומים להלן:

1. הדבר הראשון שצריך לעשות תחת העבירה הוא להוריד את הטנק לכיוון הגב. זה הכרחי כדי למנוע את הצימוד בין גולם לדרקון התופת שכן האיטיות של גולם תגרום לכך שהדרקון יעוף מעל הראש ובסופו של דבר ימות. לחלופין, זה עשוי לתת לך נמוך ב-Elixir כדי לשחק ב-Lava Hound.

2. כמו כן, מומלץ לשחק בכוחות תמיכה כשמאחורי הענק. התמיכות האוויריות נמצאות כאסטרטגיה הטובה ביותר שכן יש לה את היכולת לאלץ את היריבים להשתמש בכוחות הכוונת האוויר שלהם אשר מאמינים כי הם יקרים במשחק הזה. חובה לתמוך בכוחות ולהיות בטוח תמיד מאחורי הטנק.

3. כמו כן, מומלץ להוריד את הכרטיס.

האסטרטגיה הספציפית הזו מוצלחת מאוד בזמן x2 Elixir שכן זה דורש לפחות 12-13 Elixir על מנת להצליח.

במקרה שהדחיפה שביצעתם נסגרת לחלוטין, אז כדאי שתצפו במתרחש. כדאי לעקוב אחר הגורם הגנתי שאחראי לכיבוי הדחיפה.

דרקון תופת במצב הגנה

זה לא חכם לשים את הכרטיס הזה מוקדם מאוד. מומלץ להמתין עד שהטנק יתקרב מאוד. כמו כן, אל תהססו להקריב איזה שהוא אליקסיר על מנת להגן ואז לרכוב אל דרקון התופת שלכם. כמו כן, זהו מקום נהדר שהכרטיס שלך מתקרב למגדל המלך. במצב כזה, התומך היריב יקשה להגיע אליו.

כמו כן, זה חכם לתמוך בכרטיס הזה עם כמה מגה מיניונים, מפציצים, קוסמים או כל מה שיש איתך. כמו כן, מומלץ להגן על דרקון התופת מפני מגה מיניון או מוסקטרים. יש להם את הכוח להוציא את דרקון התופת רק עם כמה להיטים.

ברגע שדרקון התופת מסוגל להוציא את הטנק הראשי, אז מומלץ להשתמש בלחשים או בחיילים למקרה שליריב יישארו כמה חיילים.

החפיסות הטובות ביותר לשימוש

במקרה שיש לך את דרקון התופת ואתה רוצה לבנות את החפיסות יחד איתו, אתה יכול להשתמש בתבנית הבאה:

1. טנק ראשי (לבה הונד, ענק, גולם…)

2. תמיכה ראשונית (בייבי דרגון, מגה מיניון…)

3. תמיכה משנית (מגה מיניון, בייבי דרקון, מוסקטר, מיניונים…)

4. הסחת דעת ותמיכה קבוצתית (מצבה, צבא השלד, שומרים…)

5. בניין (תותח, מצבה, טסלה)

6. לחש תמיכה (רוקט, ברק)

7. לחש תמיכה (חצים, זאפ, כדור אש)

יחד עם Inferno Dragon, יש להבטיח שתשמור על שתי קבוצות מיקוד נוספות באוויר. כמו כן, מומלץ לשמור על מגה מיניון.Source by Sabyasachi Garai

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved