האם Fornite ינצח את PUBG IN משחק סמארטפון

/
/
/
12 Views

תהיה תחרות גדולה בין זה לקהילת המשחקים שכן שני המשחקים שולטים בתעשיית המשחקים בזמן שאנחנו מדברים. אבל מפתח PUBG עשה צעד גדול בכך ששחרר אותו בפלטפורמת Andriod אבל העבודה הקשה שלהם השתלמה והעניקה להם הצלחה גבוהה. ככל הנראה PUBG הוא המשחק השני הכי רווחי ב-Playstore אבל המשחק האפי שחרר את גרסת ה-ISO שלהם גורם לפורנייט לקבל את אבן המדרגה שלהם בתעשיית המשחקים הניידים, מה שמוביל להצלחה ענקית, אבל לפי השמועות הם יוצאים בקרוב לאנדרואידים ומעריצי fornite הם נרגשים מזה אבל האם זה יהיה קל לשחק וחינמי זה הנושא החשוב שיראה לנו את המנצח בשוק המשחקים של אנדרואיד. כשזה מגיע למשחקי מחשב, כדאי לנסות להימנע מלעקוב אחרי הקהל. למרות שלמרות שזה עוזר אם הלובי של משחקי מרובי המשתתפים הטובים ביותר כמו Fortnite ו-PUBG מאוכלסים, המשחקים האלה כל כך גדולים שתמיד תקבל משחק.

מזה זמן מה, מאמץ הקרב המלכותי של Epic Games היה חיה גדולה יותר מ-PlayerUnknown's Battlegrounds, ומנצח בקרב בכל הנוגע לספירת שחקני Fortnite נגד PUBG. מספר השחקנים של Fortnite מסתכם בלפחות 40 מיליון שחקנים בחודש ולמעלה משלושה מיליון משתמשים במקביל. בינתיים, מספרי המכירות של PUBG התקשו לעמוד בקצב מאז ינואר 2018.

עם זאת, אל תיתן לספירת השחקנים להשפיע על ההחלטה שלך באיזה משחק קרב רויאל לשחק. תהיה לך חוויה נהדרת עם אחד מהם ולא אמורה להיות בעיה למצוא הרבה יריבים לרצוח ללא רחם

בעוד שהמכניקה של Fortnite ושל PUBG דומות, המפות שלהם שונות באופן מפתיע. זה בולט ביותר בגודל המפה שלהם: מפות Erangel ו- Miramar של PUBG הן 8×8 ק"מ, בעוד שהמפה הבודדת של Fortnite קטנה בהרבה. ב-4×4 ק"מ, מפת Sanhok של PUBG היא יוצאת הדופן: המפה החדשה של PUBG קטנה אפילו יותר מאזור ההרג של Fortnite.

אפשר לטעון שזה אומר שחקני PUBG צריכים לסמוך יותר על המזל כדי לנצח במפות הגדולות יותר שלו: אם המיקום של האזור הבטוח אינו חביב, הם יצטרכו למצוא רכב כדי למנוע ספרינט מטורף למקום מבטחים. מפת Fortnite, לעומת זאת, אינה מציגה כלי רכב; גודלו הקטן יותר מקל על המעבר במהירות ובבטחה.

אראנג'ל, לעומת זאת, מאפשר אסטרטגיות סיכון/תגמול גבוה מכיוון שיש לו כמה איים חיצוניים שיש להם סיכוי גבוה יותר להחזיק שלל ברמה גבוהה. האי סוסנובקה הוא הגדול ביותר ונשלט על ידי הבסיס הצבאי שלו. צניחה כאן היא אסטרטגיה מסוכנת: אולי יש לך סיכוי טוב יותר למצוא ציוד טוב, אבל אם המעגל יתכווץ לעבר מיקום מרוחק, יהיה לך הרבה מים ואדמה לחצות.

בסך הכל, מפת Fortnite היא הרבה יותר צפופה ואתה תמות למעגל רק אם באמת יתמזל מזלך או שניהול הזמן שלך לא מתאים. עם זאת, בעוד שטח פתוח יותר ב-Erangel עשוי להקשות על שחקנים להסתתר, אתה יכול ללכת רק ב-PUBG. אפילו הסקין והקוסמטיקה הטובים ביותר של Fortnite מבטיחים לך להתבלט.Source by Shriprasad Wable

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved