איך לשכלל 4 סגנונות לחימה של קיריו קאזומה? – יאקוזה 0

/
/
/
5 Views

אתה משחק בתור Kiryu Kazuma, בן למשפחת יאקוזה הולך ברובע החלונות האדומים בקמורוצ'ו, המתרחש בסצנה של אווירת פריחה כלכלית בשנת 1988 Yakuza 0 PlayStation 4 (PS4).

לחיות בעולם התחתון של יאקוזה זה בהחלט לא קל ותמיד במעקב של בני המשפחה. משחק בתור Kiryu Kazuma, סגנונות קרב מבטיחים את ההישרדות שלך מול האויבים וקרבות הבוס העתידיים בקמורוצ'ו.

ככל שתתקדמו לאורך הסיפור הראשי, תפגשו מאמנים חדשים, שמלמדים אתכם שלושה סגנונות לחימה; מתקוטט, לְמַהֵר ו חַיָה. כל סגנונות הקרב תלויים בהעדפות ובאסטרטגיה שלך כלפי האויבים.

סגנון ברולר

ראשית, תפגוש את בכחוס שילמד אותך מתקוטט סגנון לחימה. קיריו עטופה באווירות כחולות, משיגה איזון בין כוח ומהירות קרב על כל סוג של אויבים ובוסים. מצוין להתקפות נגד לאחר ספיגת פגיעות והתחמקות מאויבים באמצעות כלי נשק, לחיצה על משולש כדי לשחרר מהלכי חום. אז, התכופף כדי ללמוד כמה מהלכים חדשים בסמטת Tenkaichi.

Rush Style

שנית, אם אתה יותר הגנתי. לאחר מכן לְמַהֵר סגנון קרב מתאים ביותר לאויבים חלשים יותר. סגנון הקרב, מוקף באווירות ורודות, מתמקד יותר בפעולת התחמקות מהתקפת האויב (על ידי לחיצה מהירה על X) ופגיעה על הדלפק (על ידי לחיצה מיידית בריבוע). Kamoji יהיה המאמן שלך בחניון Shichifuku כדי לפתוח מיומנויות חדשות.

חיה סטייל

שלישית, תפגוש את מיס טאטסו בשלב מסוים של הסיפור הראשי של יאקוזה 0 כדי לחדד את חַיָה סגנון הקרב במזח טוקיו. מכוסה באווירות זהוב צהוב, נותן את הרושם האכזרי, מניף את הנשק הכבד הזה בעוצמה ובדחיפות, על ידי לחיצה על ריבוע עם כפתור כיוון, על קבוצות גדולות של אויב ולסיים את קרבות הבוס הקשים יותר עם מהלכי חום על ידי לחיצה על משולש.

הדרקון של דוג'ימה סטייל

לבסוף, סגנון הלחימה של האגדה הסודית נפתח על ידי השלמת כל העלילה של נדל"ן רויאל (פרק 5). סגנון מיוחד עם דיוק וסגנון מהיר יחסית עם עוצמה רבה. במילים פשוטות, שילוב של מתקוטט ו לְמַהֵר סגנונות לאחד. אתה תעבור כמה שחיקה רצינית בסבלנות כדי לקבל את סגנון הלחימה של האגדה. לאחר הרכישה, תצטרך לעבור לתפריט וללחוץ על ריבוע כדי להפעיל את הסגנון הזה על חשבון השבתת סגנונות קרב אחרים.

ובכן, אלו ארבעת סגנונות הקרב החיוניים להישרדותה של קיריו קאזומה בקמורוצ'ו, יפן. לטחון את הכספים הללו על ידי השקעה בנכסי נדל"ן, הוצאת בריוני רחוב, השלמת תת-סיפורים וצורות אחרות של מיני משחקים. בואו נתכונן לפתוח ארבע יכולות בסגנון קרב הדרכה על Yakuza 0 ב-PS4.Source by Heikal Suhaili

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.tracsgame.com All Rights Reserved